bookmark 0 föreställningar style1 Ort date_range Inga föreställningar

Friday I´m in Love

Kulturskolan presenterar Friday I'm in Love. Följ med till Kulturskolans tågstation där vi får följa med på en resa som beskriver kärlekens olika former och uttryck!

Kulturskolan sätter upp föreställningen Friday I'm in Love. Föreställningen är skapad av våra elever och temat är kärlek. Vad är kärlek? Till vem eller vad kan man känna kärlek? Hur känns den? Det är frågor som föreställningen kommer att ge svar på. Föreställningen bjuder på inslag från alla Kulturskolans inriktningar.
På grund av att det finns ett begränsat antal platser så ber vi er att boka max 5 biljetter. Detta för att så många som möjligt ska ges möjlighet att följa med på resan.

Nortic använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats och för statistik- och marknadsföringsändamål. Genom att fortsätta förutsätter vi att du godkänner användningen av dina uppgifter enligt vår Cookie- och Dataskyddspolicy

Mer information
Godkänn nödvändiga Godkänn alla